Aina asiakaslähtöisesti.
Korkealaatuista kokonaispalvelua yhdellä sopimuksella.

Palvelualueen yhteyshenkilöt

Kiinteistökehitys, ullakko- ja lisärakentaminen, liike- ja toimitilamuutokset sekä peruskorjaukset

Pekka Lindeman
Palvelualueen johtaja
0400 445 171
pekka.lindeman@lehto.fi

Tom Warelius
Toimitusjohtaja / Kiinteistökehitys ja peruskorjaukset
0400 404 752
tom.warelius@lehto.fi

Jarmo Hytönen
Tekninen johtaja
040 518 5484
jarmo.hytonen@lehto.fi

Vesa Terimo
Tuotantojohtaja
0400 676 004
vesa.terimo@lehto.fi

Samu Ilmarinen
Hankepäällikkö / kiinteistökehitys
040 771 7933
samu.ilmarinen@lehto.fi

Vaihde: 020 741 5250

Putki- ja kylpyhuoneremontit

Ari Saartoala
Toimitusjohtaja / Putki- ja kylpyhuoneremontit
0400 836 017
ari.saartoala@lehto.fi

Jukka Viljanen
Hankepäällikkö
040 754 0149
jukka.viljanen@lehto.fi

Jaakko Pelkonen
Kehityspäällikkö
050 358 4494
jaakko.pelkonen@lehto.fi

Esa Isopahkala
Tuotantojohtaja
040 741 4075
esa.isopahkala@lehto.fi

Vaihde: 020 712 0800

Helsingin toimipiste – Rakennus Oy Wareco

Käyntiosoite
Hermannin rantatie 2 B
00580 Helsinki
Y-tunnus: 1765470-5


Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003717654705
Operaattori: Maventa
Operaattorin välittäjätunnus: 003721291126


Laskutusosoite
Rakennus Oy Wareco
Hermannin rantatie 2B
00580 HELSINKI

Vantaan toimipiste – Remonttipartio Oy

Käyntiosoite
Äyritie 12 B
01510 Vantaa
Y-tunnus 0952121-6


Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003709521216
Operaattori: Enfo Zender
Operaattorin välittäjätunnus: 003714377140


Laskutusosoite
Remonttipartio Oy
PL 130
70080 ENFO