Ta kontakt, fråga om en offert

08-401 48 00
info@lehtogroup.se

Besöksadress:

Wenner-Gren Center, plan 19
Sveavägen 166
113 46 Stockholm


Lehto Sverige AB kontaktuppgifter

Country Manager

Thomas Perslund
+46 73 508 94 99
thomas.perslund@lehtogroup.se

Business Director

Peter Lindgren
+46 8 401 48 01
+46 73 200 33 30
peter.lindgren@lehtogroup.se

Head of Sales & Marketing

Joacim Lind
+46 8 401 48 05
+46 70 740 13 83
joacim.lind@lehtogroup.se

 

Head of Procurement

Asko Puhakka
+46 8 401 48 04
+46 70 810 78 04
asko.puhakka@lehtogroup.se

Head of Project Management

Bernhard Siljedahl
+46 8 401 48 06
+46 72 224 98 39
bernhard.siljedahl@lehtogroup.se

 

Head of Finance

Henrik Abelin
+46 8 401 48 02
+46 70 899 34 00
henrik.abelin@lehtogroup.se

Head of Technology

Anders Larsson
+46 8 401 48 03
+46 70 741 30 13
anders.larsson@lehtogroup.se

Fråga om en offert eller skicka ett meddelande