Ta kontakt, fråga om ett offert

Lehto Sverige AB

Adress

Tegeluddsvägen 31 Plan 4
115 41 Stockholm
Sverige

Org.nummer: 559120-6411

För faktureringsadress och faktureringsinstruktioner, se under fliken ”Faktureringsuppgifter”


Lehto Sverige AB kontaktuppgifter

Sverigechef / VD

Tapio Kuittinen
+358 40 7576009
tapio.kuittinen@lehtogroup.se 

 

Ansvarig Bostäder

Joacim Lind
+46 707401383
joacim.lind@lehtogroup.se

 

Ansvarig Skola, vård & omsorg

Jan Karlsson
+46 725363421
jan.karlsson@lehtogroup.se

Ansvarig Affärslokaler

Asko Puhakka
+46 708107804
asko.puhakka@lehtogroup.se

Operativ chef

Peter Lindgren
+46 732003330
peter.lindgren@lehtogroup.se

Finans chef

Henrik Abelin
+46 708993400
henrik.abelin@lehtogroup.se

Byggansvarig chef 

Anders Larsson
+46 707413013
anders.larsson@lehtogroup.se