Thomas Perslund

Är övergripande ansvarig. Arbetar med affärsutveckling och Investor Relations
Telefon: +46 (0)735-08 94 99
thomas.perslund@lehtogroup.se

Lena-Maria Karlsson

Ansvarar för Lehtos administration och kontor.
Telefon +46 (0)723-53 45 66
lena-maria.karlsson@lehtogroup.se

Micaela Elfving

Arbetar med allt grafiskt, visuellt och kommunikativt material.  
Telefon +46 (0)708-11 88 50
micaela.elfving@lehtogroup.se

Jonathan Rahm

Arbetar med utvecklingen av bostadsprodukten.
Telefon +46 (0)73-027 78 06
jonathan.rahm@lehtogroup.se

Anna Fridolin

Arbetar med gestaltning, design och arkitektur.
Telefon +46 (0)739-98 63 86
Anna.Fridolin@lehtogroup.se

Asko Puhakka

Arbetar med eftermarknadsarbetet.
Telefon +46 (0)708-10 78 04 
asko.puhakka@lehtogroup.se

Josefin Viklund

Arbetar med bostadsutvecklingsprojekt med fokus på bostadsrätter och äganderättslägenheter. 
Telefon +46 (0)723-96 09 33
josefin.viklund@lehtogroup.se

Carl Årjes

Arbetar med försäljning av bostadsprodukten.
Telefon +46 (0)767-20 65 05
carl.arjes@lehtogroup.se

Ta kontakt, fråga om en offert

08-401 48 00
info@lehtogroup.se

Besöksadress:

Glasfibergatan 10, plan 3
125 45 Älvsjö

Fråga om en offert eller skicka ett meddelande